Fimar; İhracat Başarı Ödüllerine Bir Yenisini Daha Eklemiştir

Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen programa Sivas Valimiz Sn. Salih Ayhan, TOBB Başkanımız Rıfat Hisarcıklıoğlu, AK Parti Sivas Milletvekilimiz Semiha Ekinci, Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin, STSO Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Eken, İl Meclis Başkanımız Çetin Yıldırım, il protokolü, çevre illerden gelen Oda ve Borsa Başkanlarımız, yönetim kurulu ve meclis üyelerimiz, Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu üyelerimiz, iş dünyası temsilcileri ve Odamız üyeleri katıldı.
Programın açış konuşmasını yapan Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Eken, “Yoğun programları arasında vakit ayırarak bu mutlu günümüzde yanımızda olduğu için hepinizin huzurunda tüm Sivas iş dünyası adına sayın genel Başkanımız Rıfat Hisarcıklıoğlu’na ve yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ediyorum. Yine bizleri yalnız bırakmadıkları için burada bulunan başta valimiz olmak üzere tüm katılımcılara çok teşekkür ediyorum. Odamızın ilk Yönetim Kurulu Başkanı Müezzinzade Mehmet Sabri Efendi’den bugüne kadar Sivas iş dünyasına hizmet eden başkanlarımıza hayatta olanlara teşekkür ediyor, sağlıklı ömürler diliyorum, ebediyete irtihal etmiş olan başkanlarımıza da Allah’tan rahmet diliyorum. Tüm başkanlarımıza yapmış oldukları hizmetlerden ötürü teşekkür ediyorum, Allah hepsinden razı olsun. Kurulduğu günden bugüne kadar Odamıza hizmet eden Meclis üyelerimize ve oda personelimize teşekkür ediyorum. Hayatta olanlara sağlık, vefat edenlere Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.
Program sonunda Sivas’ta ihracat ödülü alanlara ödülleri verildi. Fimar Holding adına ise Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. Mustafa Emmioğlu’na ihracat başarı ödülü taktim edildi.