FİMAR MERMER MAD.İNŞ.AKAR.TUR.TAR.SER.HAY. GIDA ÜRÜN. TİC.SAN.A.Ş. İŞ TALEP FORMU

* ile işaretli alanlar zorunlu alanlar olup, doldurulması gerekmektedir. Aksi halde başvurunuz geçersiz sayılır.
Gün/Ay/Yıl olarak giriniz
Yüklemek için bu alana bir dosyayı tıklayın veya sürükleyin.

Lütfen son 6 ay içerisinde çekilmiş fotoğrafınızı ekleyiniz. Dosya boyutu Max: 2MB olması gerekir.

Gün/Ay/Yıl olarak giriniz

EĞİTİM DURUMU

Eğer farklı eğitim durumunuz varsa aşağıda ki butonlara tıklayarak yeni bir eğitim alanı oluşturabilirsiniz.

ÇALIŞMA HAYATI

YABANCI DİL BİLGİLERİ

Örn: ****₺

HAKKINIZDA BİLGİ VEREBİLECEK KİŞİLER (AKRABA HARİÇ)

İş bu iş isteme formundaki sorulara verdiğim cevapların tam ve doğru olduğunu, zaman içerisinde değişecek olan bilgilerimi en geç 10(on) gün içerisinde yazılı olarak bildireceğimi ve hakikat dışı veya eksik bir beyanımla işe alınmış bulunduğumun anlaşılması halinde her hangi bir ihbar ve tazminata gerek olmaksızın işime son verileceğini ve bundan dolayı her hangi bir takip, talep ve iddiada bulunmayacağımı ve eksik veya hakikat dışında beyanımla işe alınmamdan dolayı şirketin uğraya bileceği her türlü zarar ve ziyanı tazmin edeceğimi kabul ve beyan ederim.
Fimar Mermercilik Maden A.Ş (Şirket) tarafından veri sorumlusu sıfatıyla; iş başvurunuz kapsamında işlenen kişisel verileriniz bulunmaktadır.
İş bu aydınlatma metnini değerlendirip imzalayarak Şirketimizle, iş ilişkisinin kurulması aşamasında CV’nizde ve/veya başvuru formunuzda yer alan kişisel veriler ile iş görüşmelerinde paylaştığınız sair kişisel verilerinizin iş sözleşmesinin kurulması amacına yönelik gerekli veriler olup bu amaçla işlenmektedir. İş başvuru formunda yer alan yıldızlı işaretli olan zorunlu alanların doldurulması iş sözleşmenizin kurulması için gerekli olup, diğer alanlar sizin takdiriniz ile hakkınızda daha fazla bilgiye sahip olabilmemiz amacı ile rızanız kapsamında doldurulacaktır. İşbu zorunlu olarak işlenen kişisel veriler Kanunun 5. maddesinde yer alan sözleşmenin kurulması ve işverenin meşru menfaatine dayanarak işlenmektedir. Kanun’un 11. maddesinde yer alan haklara sahip olduğunuzu ve bu madde kapsamında Şirketimize başvuruda bulunabileceğinizi hatırlatırız. Şirketimize yazılı olarak posta adresinden veya [kvkk@fimar.com.tr] e-mail adresinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.